Je Chicco Trio Activ3 2018 kvalitný?

Zodpovedané
8. okt 2018

Dobry den, chcem sa opytat na kvalitu tohto kociara.

Ahoj,

nemyslím si, že kvalita kočíka sa čo sa týka aktuálneho ročníka nejako zásadne zmenila. Activ3 je jedným z najobľúbenejších modelov tejto značky v našich končinách a kvalita je vzhľadom na cenu a váhu dobrá. Pokiaľ hľadáš terénny trojkolesový kočík za relatívne dostupnú cenu, určite je Activ3 dobrou voľbou - nebála by som sa ho, mamičky sú s ním prevažne spokojné.

Len na zváženie uvediem aj alternatívy k tomuto kočíku, keby si sa pre neho náhodou nerozhodla no hľadala niečo podobné: Cam Cortina, Peg-Pérego GT3 či Jané Slalom - Slalom však nájdeš už len v bazáriku).

Cam Cortina X3 Tris Evolution

Peg-Pérego GT3

Jané Slalom Pro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli