Je Coletto Lanza dobrý športový kočík?

11. júl 2019
Dobry den,

kamoska si kupila polsky sportovy kocik Coletto Lanza. Na prvy pohlad sa mi zda, ze je to dobry kocik, agilny, skladny, lahky, dlha strieska, priestranny kosik... Velmi sa mi podoba na iny kocik (asi nejaķy Cybex), len si neviem spomenut aky. Neviete?

Co si myslite o tomto kociku?

Dakujem
Ahoj!

Coletto Lanza je, vzhľadom na svoju kategóriu, pohodlne pôsobiaci, šikovný kočík. Príjemné je polstrovanie, koženková rúčka, rozšíriteľná strieška a relatívne dlhá opierka nôh (vďaka ktorej je ložná plocha pomerne fajn) z neho robia fajn model.

Keďže sa jedná o novinku, je ťažko posúdiť kvalitu - ako dlho vydrží a ako dobré je jeho spracovanie, ale ako koncept sa zdá fajn. Ak hľadáš niečo cestovné, príležitostné, či na také jednoduché prechádzky - a kamarátka je s ním spokojná, prečo nie.

Čo sa podoby týka, značka Cybex má asi iba jeden porovnateľný model - Eezy S+. Mne osobne príde trošku lepší, ale môže byť, že len pre väčšie kolesá a pre podobný typ kočíkov overenejšiu značku. Celkovo všetky tieto kočíky vychádzajú z pôvodného, ale dosť drahého Babyzen Yoyo. Konkrétne Lanza mne osobne skôr pripomína Babystyle Oyster Atom.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli