Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je Coletto Lanza dobrý športový kočík?

Zodpovedané
11. júl 2019

Dobry den,

kamoska si kupila polsky sportovy kocik Coletto Lanza. Na prvy pohlad sa mi zda, ze je to dobry kocik, agilny, skladny, lahky, dlha strieska, priestranny kosik... Velmi sa mi podoba na iny kocik (asi nejaķy Cybex), len si neviem spomenut aky. Neviete?

Co si myslite o tomto kociku?

Dakujem

Ahoj!

Coletto Lanza je, vzhľadom na svoju kategóriu, pohodlne pôsobiaci, šikovný kočík. Príjemné je polstrovanie, koženková rúčka, rozšíriteľná strieška a relatívne dlhá opierka nôh (vďaka ktorej je ložná plocha pomerne fajn) z neho robia fajn model.

Keďže sa jedná o novinku, je ťažko posúdiť kvalitu - ako dlho vydrží a ako dobré je jeho spracovanie, ale ako koncept sa zdá fajn. Ak hľadáš niečo cestovné, príležitostné, či na také jednoduché prechádzky - a kamarátka je s ním spokojná, prečo nie.

Čo sa podoby týka, značka Cybex má asi iba jeden porovnateľný model - Eezy S+. Mne osobne príde trošku lepší, ale môže byť, že len pre väčšie kolesá a pre podobný typ kočíkov overenejšiu značku. Celkovo všetky tieto kočíky vychádzajú z pôvodného, ale dosť drahého Babyzen Yoyo. Konkrétne Lanza mne osobne skôr pripomína Babystyle Oyster Atom.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.