Je Cybex Balios S Lux vhodný pre januárové bábätko?

Zodpovedané
16. nov 2021

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom kočíka pre januárové bábätko. Páči sa mi kočík Cybex Balios S Lux - dvojkombinácia s vaničkou Carry Cot S. Bojím sa, že šírka vaničky nebude postačujúca pre bábo s fusakom /šírka vaničky je 32 cm/. Na druhej strane bábo bude v tých zimných a jarných mesiacoch ešte malinké, tak snáď bude vanička postačujúca. Športová časť mi príde ok, tak do 1,5 - 2 rokov. Určite nie do 4 rokov ako to uvádza výrobca.

Aký je Tvoj názor?

Je materiál povrchovo upravený proti vode a vetru?

Ďakujem

Ahoj,

pri Cybex Balios S Lux je vanička štandardných vnútorných rozmerov 77 x 32 cm. Pokiaľ nebudeš mať veľké bábätko, tak sa ti do vaničky pohodlne zmestí aj s fusakom.

Keď už bude na konci jari teplejšie, tak výhodou Cybexu Balios S je úplný ľah. Stačí dokúpiť Babymoov univerzálna ergonomická podložka CosyMorpho, prikryť teplou dekou, alebo ešte používať fusak. A môžeš dieťatko pohodlne a bezpečne voziť už v športovej časti. Výhodou podložky je jej viacúčelové použitie a cena tiež poteší.

Babymoov univerzálna ergonomická podložka CosyMorpho

Ergonomická univerzálna podložka Babymoov je z jemnej priedušnej tkaniny. Bola špeciálne vyvinutá pre zaistenie optimálneho komfortu novorodencov v rôznom prostredí. Je vhodná na použitie pre deti vo veku od 0 - 6 mesiacov. Môžete ju využiť v kočíku či už športovej časti, hlbokej vaničke, vajíčku alebo len tak ako podložku na pokojné a zdravé spanie, alebo do hojdačky, či lehátka.

Cybex Balios S

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally