Je Kinderkraft Trig kvalitný a vhodný kočík pre 15 kg vážiace dieťa?

Zodpovedané
12. okt 2023

Ahoj,

myslela som, že kočíkovo sme za vodou, ale moja dcéra má 2 roky a 2 mesiace a kočík stále veľa využívame. Vcelku som s ním spokojná, ale problémom je, že má nosnosť do 15 kg. Dcérka má zatiaľ 14, ale zimu už asi nezvládne. Máme Petite&Mars Move.

Moje požiadavky:

  • ľahký (veľa schodov),
  • skladný do auta,
  • odpružené nenafukovacie kolesá,
  • nech zvládne rozbité mestské chodníky,
  • nosnosť aspoň do 20 kg,
  • ak trojkolka, tak musí zvládnuť úzky a krátky panelákový výťah.

Pre staršiu som mala Valco Baby Snap 4, ale veľmi mi chýbalo odpruženie. Nevadí mi ani bazárový. V podstate hľadám niečo za rozumnú cenu. Pozerala som Kinderkraft Trig.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Trig 2 je jednoduchý športový kočík pre nenáročných rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu. Športové sedadlo je možné napolohovať do skoro úplného ľahu. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoduchým zložením spolu so sedadlom nasadeným v smere jazdy. Odpruženie má podobné kočíku Move. Ak Ti jeho odpruženie vyhovovalo, Trig 2 by Ti mal vyhovovať tiež.

Kinderkraft Trig 2 vyšiel na trh v roku 2022 ako nástupca pôvodného Kinderkraft Trig. Líši sa od neho o čosi menšou váhou, zvýšenou 22 kg nosnosťou športového sedadla a vyvýšenou rodičovskou rukoväťou (109 cm), ktorá je po novom určená pre vysokých rodičov.

Prípadne zváž aj modely s tejto mojej nedávnej odpovede, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally