Je kočík BabyActive Musse bezpečný a kvalitný?

Zodpovedané
9. máj 2022

Ahojte,

chcela by som sa informovať ohľadom 3v1 kočíku BabyActive Musse. Je krásny, ale recenzie nikde nevidím.

Aký je to kočík?

Má nejaké mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

jedná sa predovšetkým o dizajnový kočík pre nenáročných rodičov. Táto značka aj model nepatrí medzi tie kvalitnejšie a treba s tým počítať. Obstarávacia cena je vyššia a vôbec nezodpovedá kvalite. Chápem, že pri tomto modeli ťahá predovšetkým dizajn, na ktorý my ženy pozeráme najviac 🙂. Najviac sťažností je na jeho prevedenie a slabú konštrukciu (aj tú na MK sa dočítaš, že konštrukcia praskla). Ja osobne by som ho neodporučila na kúpu.

Pokiaľ sa pre neho predsa len rozhodneš, tak odporúčam zostať pri dvojkombinácii. Vajíčka v poľskej trojkombinácii sú skôr len takým doplnkom celého setu a nie sú tak prepracované a bezpečné ako autosedačky predávané samostatne. Konkrétne odporúčam značku Cybex alebo Maxi-Cosi.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia