Je kočík Hauck Runner 2 vhodný pre väčšie dieťa iba na výlety?

Zodpovedané
22. jan 2024

Ahoj,

zvažujem kúpu športového kočìka Hauck Runner 2 pre väčšie dieťa. Má 110 cm a 19 kg. Na výletoch nevládze veľa chodiť a ešte zvykne aj spávať v kočìku.

Je to správna voľba?

Aký kočík odporúčaš v prípade, že Hauck nevyvuje?

Cena do 250 EUR, kedže ho bude mať len tento rok.

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally