Je kočík Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air vhodný do horšieho terénu?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air.

Je vhodný aj do horšieho terénu a dá sa otočiť aj do protismeru jazdy?

Ďakujem

Ahoj,

áno, Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air má väčšie nafukovacie kolesá s odpružením, takže dobre prejde aj horším terénom. Ide o neotočný kočík, kedy sa dieťa vozí len v smere jazdy.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia