Je kočík Zopa Move vhodný pre júlové bábätko?

Zodpovedané
26. jan 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Nakoniec zvažujeme kúpu kočíka Zopa Move. Potrebujeme kočík, ktorý sa bude dobre ovládať. Musí mať dostatočne krytú športovú časť, musí byť odpružený a ľahší.

Cena Zopa Move je skvelá. Vyzerá byť vhodný pre júlové bábätko.

Bude športová časť v januári dostatočne chránená?

Mali sme Monza Vario a bola to zlá kúpa.

Ako je stavaná Zopa Move oproti kočíkom značky Britax?

Ďakujem

Ahoj,

nevidím žiadny dôvod, prečo by nemala byť športová časť Zopa Move nevhodná pre januárové zimné počasie. Keď si pozrieš foto, tak uvidíš dostatočne dlhú striešku, sedadlo je plne uzavreté, medzi sedadlom a strieškou nieje žiadna medzera odkiaľ by dieťa prefuklo. S kvalitným teplučkým fusakom a s priloženým nánožníkom sa ti bude jazdiť jedna radosť a dieťa bude spokojné, v teplúčku.

Zopa Move

Poprípade si prečítaj aj recenziu od našej MK Ambasádorky, ktorá kočík sama testovala a svoje skúsenosti podrobne opísala v tomto článku.

Skús sa inšpirovať aj týmito fusakmi:

Fusak Zopa Fluffy

Fusak Zopa Fluffy má jednoduchý, napriek tomu trendy moderný dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nechýba u neho snímateľný kožušinový lem, mašľa a na výber je zo štyroch farebných kombinácií.

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v obľúbenom škandinávskom štýle, rastie spolu s vašim dieťaťom. Vďaka odopínacej spodnej časti porastie s vašim dieťaťom od narodenia až do cca 4 rokov. Fusak tak využijete v autosedačke, hlbokej korbičke, aj v športovom kočíku.

Kožušinová ovčia vložka do kočíka

Kožušinová ovčia vložka do kočíka je vyrobená zo špeciálne selektovanej jahňacej kožušiny, takže je jemná a hustá zároveň. Je skutočne prírodným a výborným pomocníkom či už do detskej postieľky ako aj do vajíčka, hlbokej vaničky a v neposlednom rade do športovej časti kočíka. Vášmu dieťaťu vytvorí komfort a pohodlie.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally