Je kompatibilita vajíčka Cybex Aton M s kočíkom Joolz Day2?

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

máme kočík joolz day 2, ku ktorému máme vajíčko BeSafe iZi Go X1. Chceme ale kúpiť vajíčko Cybex Aton M.

Budú pasovať adaptéry z joolz day 2 na toto nové vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

áno, tieto adaptéry sú kompatibilné na obidve vajíčka.

Podobná otázka bola nedávno zodpovedaná aj v našek MK Poradni o autosedačkách:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally