Je lepší a výnimočnejší kočík Bugaboo Fox 3 alebo Bugaboo Fox Cub?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

v lete sa nám má narodiť bábätko a som rozhodnutá pre značku Bugaboo.

Je lepší a výnimočnejší kočík Bugaboo Fox 3 alebo Bugaboo Fox Cub?

Kočík budeme použivať viac menej iba po meste.

Ďakujem

Ahoj,

Bugaboo Fox Cub vyšiel na trh vo februári 2023 ako nový model značky. Vychádza z bratského modelu Bugaboo Fox 3, od ktorého sa líši jednoručným zložením, väčšími kolesami, možnosťou predĺženia opierky nôh, objemnejším nákupným košíkom, vylepšeným uhlom rukoväti a odolnejším materiálom poťahov.

Novší kočík Bugaboo Fox 5 vyšiel na trh vo februári 2023. Od svojho predchodcu Bugaboo Fox 3 sa líši jednoručným zložením aj nastavením teleskopickej rukoväte, väčšími kolesami, možnosťou predĺženia opierky nôh, objemnejším nákupným košíkom, vylepšeným uhlom rukoväti a odolnejším materiálom poťahov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally