Je lepší kočík ABC Salsa 4 Air verzus Viper 4?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na rozdiely medzi ABC Salsa 4 Air vs. Viper 4, resp. ktorý by ste viac odporúčali.
Moje preferencie boli aby bol dobrý do terénu, ľahko ovládateľný, mal veľkú vaničku, do ktorej sa zmestí aj väčšie dieťa a vhodný pre vysokých rodičov (178 a 190 cm).

Prípadne, aký iný kočík, ktorý sa predáva v 2-3 kombinácií by ste mi odporučili, ktorý spĺňa tieto parametre?

Ďakujem

Dobý deň,

tieto 2 modely sú z hľadiska funkčnosti veľmi podobné. V prípade hlbokej ale aj športovej časti je však Salsa Air väčšia a priestrannejšia. Ďalej samotný podvozok je pri Salse ľahší a skladnejší takže sa aj viac predáva.

ABC Design Salsa 4 Air

Oba sú vhodné aj pre vyšších rodičov, lebo majú vaničku a športovú časť vyššie položenú. V tomto prípade by som však odporúčala skôr model Salsa z vyššie uvedených dôvodov.

Do terénu odporúčame kočíky s nafukovacími kolesami a určite aj s odpružením konštrukcie.
Skúste si pozrieť poprípade kočík Britax Smile III.

Britax Smile III

Cena je však výhodnejšia pri Salse.