Je lepší kočík Britax Smile 3 alebo Moon Rocca Edition?

Zodpovedané
1. apr 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre júlové bábätko. Manžel má 197 cm a ja 165 cm. Musí zvládnuť nejaký terén, šikovné skladanie do auta.

Páči sa nám Britax Smile III a Moon Rocca Edition. Pri Moone ma odrádza to, že pri predĺžení striešky na športovej časti je sieťka otvorená.

Veľmi sa nám páčil Hartan, ale cena je vysoká.

Je lepší kočík Britax Smile III alebo Moon Rocca Edition?

Ďakujem

Ahoj,

obidva sú kvalitné a podarené kočíky, ale asi by som išla skôr do Moon Rocca Edition alebo iného modelu značky Moon. A to hlavne kvôli lepšie odvetrávanej vaničke na leto, kvalitnejšiemu matracu a celkovo sú aj lepšie manévrovateľné.

Pozri prípadne na túto otázku z poradne, nájdeš v nej porovnanie modelov Moon.

Ďalej odporúčam aj veľmi obľúbený Abc Design Salsa 4 Air, ktorý som ja sama mala vo výbere u najmladšieho syna. Oproti kočíkom Moon pôsobí viac robustne, je menej skladný a má vyššiu hmotnosť – 14,5 kg, ale aj napriek tomu je ľahko ovládateľný. Má tiež moderný vzhľad, nafukovacie kolesá, dobre odvetrávanú korbu s panoramatickým okienkom a ešte väčšie rozmery pri športiaku. Samozrejmosťou je aj teleskopická rukoväť, ktorú nastavíš až do výšky 110 cm.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia