Je lepší kočík Britax Smile 3 alebo Moon Style?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

chcela by som počuť Tvoj názor na kočík Britax Smile 3 a Moon Style. Hľadám kočík, ktorý by mal byť skladný a zvládne aj prechádzku lesom. Bábätko sa ma narodiť v januári, tak menšia vanička Britaxu mi neprekáža.

Sú bezpečné?

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som sa skôr rozhodla pre Britax. Nie však z dôvodu väčšej bezpečnosti značky. Obidve značky sú veľmi kvalitné. Za mňa menšia vanička pre januárové dieťatko nie je problém, pretože koncom jari a začiatkom leta pohodlne prejdeš do športovej časti.

Čo sa celkových rozmerov týka, tak Britax Smile III má rozhodne priestrannejšiu športovú časť. A to pri celkovej dĺžke ložnej časti 12 centimetrov, čo nie je zanedbateľné číslo! Ďalšou výhodou pri prechádzkach lesom je jeho odpruženie, veľkosť kolies a nafukovacie pneumatiky a nosnosť košíka pod kočíkom až 7 kg!

Britax Smile III

Výhodou Moon Style je priestorovo väčšia vanička o 8 centimetrov a ďalším plusom u mňa je teleskopická rúčka. Za mínus považujem systém brzdy stlač/zdvihni. Osobne mi tento systém nevyhovuje z dôvodu vždy zošúchanej topánky a v lete oškretej nohy.

Moon Style

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally