Je lepší kočík Joolz Aer alebo Cybex Eezy S-Twist+²?

Zodpovedané
29. jan 2022

Ahoj,

doma máme kočík Joolz Hub, ale ročnej dcérke z neho trčia nohy. Zvažujem Joolz Aer alebo Cybex Eezy S-Twist+².

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

ak plánuješ výmenu kočíka Joolz Hub pre nevyhovujúce rozmery sedadla alebo dcérkine trčiace nohy. Tak neviem, či ti bude vyhovovať plánovaná výmena.

Joolz Aer je cestovný športový kočík. Zároveň je ultraľahký so svojimi 6,2 kg. Je kompaktný a spĺňa rozmer príručnej batožiny. Určený je skôr pre staršie deti - úplný ľah, ani integrovanú opierku nôh preto neponúka.

Joolz Aer

Cybex Eezy S+² je štíhla športová buggina, ktorá vojde aj do najužších nákupných uličiek. Sedadlo je menšie ako na Hub. Jej chrbtová opierka má iba 44,5 cm a celková ložná plocha je 86 cm. Pri takýchto rozmeroch sedadla, budú tvojej dcérke určite trčať nohy viac ako v Hub-e.

Cybex Eezy S+²

Ja by som ti skôr odporučila priestrannejší Easywalker Jackey. Je to ľahký (7,5 kg) vážiaci kočík, ktorý spĺňa rozmer príručnej batožiny. Výhodnými sú mäkké odpruženie, plne polohovateľné sedadlo, ktoré možno sklopiť aj zdvihnúť jednoručne.
Ohromí v prvom rade jednoduchým skladaním, ktoré stačí aktivovať rukou/tlačidlom - a kočík sa už doskladá sám.

Easywalker Jackey

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally