Je lepší kočík Petite&Mars Royal alebo Petite&Mars Street+ Oak 2021?

Zodpovedané
16. nov 2021

Ahoj,

rozhodujem sa medzi dvomi športovými kočíkmi Petite&Mars Royal 2021 Rose Pink a Petite&Mars Street+ Oak 2021.

Kočík musí byť dobre odpružený a tiché kolieska. Dcérka si rada vonku pospí.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

za mňa rozhodne Petite&Mars Street+ Oak 2021. Vyhráva pre pridané náhľadové okienko, ktoré je zabudované v strieške a všestranné vrecko na zadnej strane športovej časti, ktoré môžeš využívať na mobil, peňaženku, atď. Inak sa veľmi medzi sebou, čo sa týka funkcionality a zabudovaných vlastností nelíšia.

Petite&Mars Street+ Oak 2021

Petite&Mars Royal

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally