Je lepší športiak Petite&Mars Royal alebo Valco Baby Snap 4?

Zodpovedané
11. jan 2022

Ahoj,

rozhodujem sa medzi Valco Baby Snap 4 a Petite&Mars Royal.

Moje požiadavky:

  • pekná strieška v dievčenských farbách (kľudne ružová, bordová, kvetinky),
  • aby bol kočík vhodný na spánok,
  • pohodlnný,
  • mäkký,
  • dlhá štrieška,
  • nízka váha,
  • okolo 200 eur.

Je lepší športiak Petite&Mars Royal alebo Valco Snap?

Je aj iný športiak, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

nečakaj veľa a nebudeš sklamaná. Asi takto by som opísala Petite&Mars Royal a Valco Baby Snap 4. Obidva sú neotočné športové kočíky nízkej váhy a praktickej mestskej funkcionality. Oceníš nielen hravý módny štýl, ale aj príjemnú skladnosť, XL striešku, úplný ľah, priestranné sedadlo a mäkkú vložku v cene. Royal je netypicky na svoj typ, citeľne odpružený.

Petite&Mars Royal

Valco Baby Snap 4

Podobným typom kočíka s peknou dievčenskou ružovou farbou je aj Hauck Rapid 4R Plus, ktorý spĺňa všetky tvoje parametre. A to dlhú striešku, pohodlie na spánok - chrbtová opierka sa dá sklopiť na vodorovno. Je mäkký, pohodlný a váha konštrukcie so športovou časťou je porovnateľná s ostatnými modelmi okolo 10 kg.

Hauck Rapid 4R Plus

Potom tu máme Kinderkraft Vesto. Ten je vytvorený pre rodičov, ktorí milujú spoločné prechádzky so svojím dieťaťom. Umožňuje nastavenie opierky chrbta do roviny a vďaka možnosti pripevnenia sedadla dopredu a dozadu v smere jazdy sa výborne hodí aj pre deti, ktoré chcú počas prechádzok udržiavať očný kontakt so svojimi rodičmi. Výborne sa osvedčil či na mestských chodníkoch, tak aj na hrboľatých cestičkách mimo mesta. Ľahko a rýchlo sa skladá jednou rukou spolu so sedadlom. Kočík je tiež vybavený systémom AUTO LOCK, ktorý zabraňuje náhodnému rozloženiu kočíka počas jeho prenášania alebo prepravy. Celá konštrukcia je okrem toho odolná a má odpružené bezúdržbové penové kolesá, ktoré sú otočné. Má širokú striešku vyrobenú z nepremokavej textílie s filtrom UPF 50+. Tá chráni dieťa pred dažďom, horúcim slnkom a studeným vetrom. Striešku je možné ľahko predĺžiť - látková časť je pripravená na rozloženie po otvorení zipsu, pod druhým zipsom je skrytá vetracia sieťka. Kočík má tiež nastaviteľné 5 bodové popruhy a madlo, odopínateľné z každej strany, Dodáva s príslušenstvom ako je držiak na pohár, pláštenka a nánožník. Jeho cena u predajcov tu na MK za nový je 183 eur.

Kinderkraft Vesto

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally