Je lepšie kúpiť 3v1 alebo 2v1, keď nemáme auto?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

dcérka by sa mala narodiť začiatkom novembra. Auto nemáme, takže kočík budem skôr využívať v MHD a v meste.

Mám kupiť 3v1 alebo 2v1?

Nechcem veľmi drahý a nie veľmi lacný kočík. Len nech je kvalitný. Vajíčko budem asi potrebovať vtedy, keď pôjdem z pôrodnice - svokor má auto.

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ vajíčko nevyužiješ, teda nechodíte autom tak je zbytočné, aby si ho kupovala na jednu cestu autom z pôrodnice. A kupovať kvôli nemu kočík 3v1. Skôr by som si ho na tú jednu cestu autom, požičala od kamarátky či susedky.

Sú však aj kompromisy a to keď hlboká vanička spĺňa funkciu autosedačky.
Takúto možnosť ponúka vanička značky Concord Sleeper, kúpiš ju v kombinácií s Concord Neo alebo Concord Camino. Sú to kvalitné športové kočíky vhodné do mierneho terénu, spratné a ľahko ovládateľné.

Concord Neo

Concord Camino

Určite si nezabudni pozrieť kočíky od značiek Britax, Bugaboo a
Petite&Mars.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally