Je možná kombinácia časti kočíkov Bugaboo?

Zodpovedané
16. aug 2022

Ahoj,

doma mám kočík Bugaboo Buffalo a chcela by som vymeniť kryt hlbokej vaničky, striešku zimnú a aj letnú. Z Buffala už ľudia časti veľmi nepredávajú, tak mi napadlo, že či sa to nedá skombinovať.

Je možné dať na Buffalo podvozok rám z Foxu?

Je uchytenie identické, keď sa na sedačky sa používajú rovnaké adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

strieška z Bugaboo Donkey sa dá použiť na model Bugaboo Buffalo a na Bugaboo Fox, ale potrebuješ k tomu prúty a držiaky z Donkey.

Rám a ani set poťahov na vaničku z Bugaboo Fox nepasujú na Bugaboo Buffalo.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally