Je možné nakliknúť sedačku Cybex Aton B2/S2 na kočík Moon Resea S 2020?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Je možné nakliknúť sedačku Cybex Aton B2/S2 na kočík Moon Resea S 2020?

Pasujú aj novšie Cybex sedačky na adaptéry k tomuto kočíku?

Ďakujem

Ahoj,

ak máš tieto adaptéry (viď. obrázok), tak je možné spojenie konštrukcie kočíka Moon Resea S s viacerými autosedačkami – tzv. vajíčkami značky Cybex – Aton. Tiež aj s inými známymi autosedačkami. Pasujú tiež aj na model Moon Style. Nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pre inšpiráciu pripnem:

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally