Je možné pomocou adapterov používať Cybex polohovateľné vajíčko na kočik Stokke Trailz?

Zodpovedané
18. máj 2022

Ahoj,

mám kočík Stokke Trailz.

Je možné pomocou adapterov používať Cybex polohovateľné vajíčko na kočik Stokke Trailz Classic a Stokke Trailz Terrain?

Ďakujem

Ahoj,

áno, je to možné.

Problém býva len pri niektorých modeloch Cloud pri polohe do ľahu, kedy je predná časť vajíčka (tam kde je hlavička dieťaťa) v miernom záklone. Chce to určite vyskúšať osobne.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia