Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stokke Trailz Classic

Predaj ukončený 2020

Popis

Stokke Trailz Classic je verzia pôvodného Stokke Trailzu s mestskejšími penovými kolesami nahradzujúca model Crusi. Keďže vanička, sedadlo (rovnaké ako u Xplory V3 a vyššie) aj adaptéry sedia na Trailz také isté ako na Crusi, nie je jeho náhrada Trailzom zásadná zmena - rozdielom je najmä nemožnosť pripojenia súrodeneckého sedadla.

Trailz Classic je robustnejší high-endový kočík určený primárne do mesta, zvládajúci však aj mierne zhoršené podmienky. Terénne kolesá zo základnej výbavy Trailz Terrain však môžeš aj ku Classic verzii dokúpiť osobitne a striedať podľa potreby. Veľkou výhodou je aj dobre prístupný XXL nákupný košík.

Korýtkové sedadlo je umiestnené vysoko, takže má dieťatko dobrý výhľad, ale je tiež bližšie k rodičovi. Môžeš ho otočiť i polohovať do troch polôh (sed, oddychová poloha, ľah) v protismere a dvoch (sed, oddychová poloha) v smere jazdy. V polohe v sede je sedadlo takmer kolmé. Pultík na nohy nie je možné zdvihnúť, prispôsobiť sa však dá jeho dĺžka. Samotný sedák je vhodný od približne šiestich mesiacov, s voliteľnou novorodeneckou vložkou ho však možno využívať už od narodenia. Pre najmenšie deti je v ponuke tiež hlboká vanička či autosedačka, ktorých dokúpením k samostatnému podvozku alebo športovému kočíku dokážeš z Trailzu vyskladať ľubovoľnú kombináciu. Prispôsobiť si ho možno aj setmi poťahov, letných Summer kitov so slnečnou clonou, zateplených Winter kitov kombinovaných s kožušinkou a rôznych dalších doplnkov.

Parametre

Značka
Stokke
Typ
hlboký, športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
14,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
127 × 62 × 95,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
95 × 50 × 63
Pôvod značky
Nórsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre