Je možné používať skejt na Cybex Balios S Lux, aj keď je nahodená športová časť?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

mám Cybex Balios S Lux.

Je možné používať skejt na Cybex Balios S Lux, aj keď je nahodená športová časť?

Momentalne má syn 3 mesiace a do vaničky sa nezmestí. Mám v pláne prehodiť ho do športovej časti. Staršia dcérka má 16 mesiacov a rada by sa vozila na skejte.

Je to v kombinácii so športovou časťou otočenou smerom ku mne možné?

Ďakujem

Ahoj,

áno, určite je to možné. Odporúčam skejtík so sedátkom, ktoré má aj praktické madlo na držanie, napríklad Zopa Segboard alebo Lascal Buggy Board Maxi.

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia