Je možné prerobiť športový kočík Joie Litetrax na hlboký?

Zodpovedané
20. dec 2022

Ahoj,

mám športový kočík Joie Litetrax a potrebujem z neho urobiť hlboký kočík. Viem, že by naň mala pasovať vanička, ktorá sa dá samostatne dokúpiť.

Ako ju tam pripevním?

Veď on sa skladá celý aj so športovým sedením.

Ďakujem

Ahoj,

áno, pri kočíkoch Joie Litetrax 4, Joie Litetrax 4 Air a Joie Litetrax 4 DLX je možné rozšírenie o hlbokú vaničku či autosedačku (vajíčko).

Môžeš zakúpiť napríklad vaničku Joie Ramble XL, ktorá patrí k tým priestrannejším. Jej rozmery sú 87 × 42 × 58,5 cm. Má úchop na prenos, vyberateľný matrac a jej látka je vodeodolná a so zabudovanou ochranou UPF 50+.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally