Je na každodenné používanie lepší Lionelo Annet Tour alebo Petite&Mars Street+ Air?

Zodpovedané
18. nov 2022

Ahoj,

páčia sa mi dva kočíky. A to: Lionelo Annet Tour alebo Petite&Mars Street+ Air.

Ktorý je lepší?

Dôležité je, aby bol dobrý na spanie a na každodenné používanie. Musí zvládnuť rozbité chodníky a nemal by mať problém prejsť po snehu.

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky v pomere cena/výkon na tom sú rovnako. Skladajú sa obojručne. Lionelo Annet Tour sa skladá jednoduchšie, pretože mechanizmus skladania má umiestnený zbokov rukoväte. Petite&Mars Street+ Air má skladanie umiestnené zo zadnej časti dole pri sedadle, čo je dosť nepraktické a mnohým mamičkám to po čase prekáža.

Lionelo Annet Tour je o 1 kg ľahší ako Street+ Air, no má o 4 cm menšiu výšku chrbtovej opierky (44 cm). Jeho chrbtová opierka má možnosť kolmého sedu, čo je vyhľadávanou a nedostupnejšou funkciou, ktorú len tak pri kočíku nenájdeš. Jeho plusom je aj dvojité odpruženie penou plnených bezúdržbových pneumatík, s ktorými navyše nehrozí riziko defektu.

Je už iba na Tebe, čomu dáš prednosť. Ja osobne by som skôr siahla po Lionelo Annet Tour.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally