Je na Slovensku dostupný Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3 celý v čiernej farbe?

Zodpovedané
30. jún 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Je na Slovensku dostupný celý v čiernej farbe aj s konštrukciou a športovou časťou?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi dobrá voľba kočíka. Bohužiaľ, v tomto farebnom variante už dostupný nie je. Skúsila by som sa pozrieť ešte po bazároch, alebo zvoliť iný farebný variant.

Pokiaľ trváš na čiernom kočíku, tak odporúčam pozrieť ešte na Mamas&Papas Ocarro. Oproti XT 3 je ťažší, ale za to lepšie odpružený.

Keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia