Je pre 10 mesačné dieťa vhodnejší kočík Cybex Balios S alebo Joie Litetrax 4 Air?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

zvažujeme športový kočík Cybex Balios S alebo Joie Litetrax 4 Air.

Ktorý je vhodnejší pre 10 mesačné dieťa?

Dieťa ešte nesedí, potrebujem možnosť polosedu. Bývame v meste, takže skôr na rozbité chodníky. Chcem čo najdlhšiu striešku kvôli vetru aj slnku. A chcela by som otočný, čo je zrejme len Cybex.

Teraz máme Moon Nuova trojkombináciu. Prešli sme na športovú časť a mám pocit, že sa veľmi ťažké s kočíkom manévruje.

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne ti odporúčam na veľmi rozbité chodníky Cybex Balios S Lux, ktorý je vyšším modelom Cybex Balios S a to hlavne kvôli typu kolies. A skutočne veľmi záleží na teréne, po ktorom sa budeš pohybovať.

Pre viac informácií si prečítaj moju podrobnú recenziu, ktorú som na Cybex Balios S písala nedávno. A v ktorej podotýkam, že ak s ním plánuješ chodiť pravidelne štrkovými, poľnými a nespevnenými lesnými cestami - NIE JE TO MODEL PRE TEBA! Poobzeraj sa radšej po inom športovom kočíku.

Cybex Balios S

Cybex Balios S Lux 2020

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally