Je pre 7 mesačné dieťa vhodnejší kočík Britax B-Agile R alebo Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
31. júl 2021

Ahoj,

zaujímal by ma Tvoj názor kočík Britax B-Agile R a Petite&Mars Royal.

Hľadám skladný kočík do auta, ktorý odvezie primárne 7 mesačné babo, ale občasne i jeho dvojročného brata (nie súčasne). Zvládnuť by mal "dedinský" terén, ale i občasné vychádzky do lesa.

Ktorý z týchto kočíkov je vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

v porovnaní týchto dvoch mestských kočíkov, šitím práve pre teba, jednoznačne vyhráva Petite&Mars Royal.

Jeho veľkou výhodou je odpruženie všetkých 4 kolies, ktoré prejdú obrubníky, výmole aj ľahkým lesným terénom. Má XL striešku, úplný ľah, priestranné sedadlo a mäkkú vložku. Ľahko sa s ním manévruje a poskladáš ho jednou rukou. Zároveň je skladný do malého kufra auta. Unesie dieťa, ktoré váži 22 kg.

Za jemne mínus považujem, že keď je v kočíku fusak, nedá sa zložiť úplne, ale zase nie je to nic strašné.

Petite&Mars Royal

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally