Je pre februárové bábätko na dedinu vhodnejší kočík Bugaboo Fox 3 alebo Joolz Day+?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

bábätko budeme mať začiatkom februára.

Mám vyhliadnuté kočíky Bugaboo Fox 3 a Joolz Day+. Veľmi sa mi páčia dizajnovo a aj funkciami.

Ktorý kočík by bol vhodnejší?

Kočík potrebujem ako aj do terénu, tak aj na bežné chodníky. Bývame na dedine.

Prípadne, ktorý iný kočík podobný Bugaboo Fox 3 a Joolz Day+ existuje?

Ďakujem

Ahoj,

obidva modely sú vhodné na dedinu. Ani jeden z nich nebude zlou voľbou.

Joolz Day+ má po novom (rok výroby 2022) nenafukovacie pneumatiky so vzduchovými komorami, ktoré zvládnu prejazd nerovným terénom podobne ako Bugaboo Fox 3.

Také menšie porovnanie:

  • Ľahším z nich je jednoznačne Bugaboo Fox 3.
  • Väčšie sedadlo má zase Joolz Day+.
  • Väčší nákupný košík s nosnosťou 10 kg má Bugaboo Fox 3.
  • Väčšiu variabilnosť striešok a iného doplnkového príslušenstva k zmene dizajnu má jednoznačne Bugaboo Fox 3.
  • Väčšiu striešku s náhľadovým okienkom má Bugaboo Fox 3.
  • Hlbokú vaničku s väčšími vnútornými rozmermi má Joolz Day+.

Podobným modelom je Easywalker Harvey3. A to predovšetkým vďaka výškovým adaptérom, ktoré je možné použiť na hlbokú vaničku a aj na športovú nadstavbu. Momentálne sa predáva za lákavú cenu, takže sa naozaj oplatí. Pokiaľ plánujete deti čoskoro po sebe, tak Ťa môže zaujať aj možnosťou urobiť z neho súrodenecký kočík. Dá sa zakúpiť vo výhodnom sete aj s doplnkami alebo vo verzii Easywalker Harvey3 Premium. Tá má navyše odvetrávanú vaničku s polohovaním. Má magnetické zapínanie pri pásoch a zvýšenú nosnosť pri nákupnom košíku, ktorý je zároveň aj uzatvárateľný.

Prípadne Easywalker Jimmey, ktorý má úplný rovný ľah. Nie je korýtkového typu. Je to kočík, ktorý má všetko. Podrobne som ho opísala v krátkom článku, ktorý si môžeš prečítať. Stáva sa rovnako obľúbeným a populárnym u mamičiek, ako Fox 3, či Day+.

Je už iba na tebe, pre ktorý z nich sa rozhodneš. Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally