Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Dva a pol ročné dieťa, aj keď sa teda rado kočíkuje, z môjho pohľadu nie je veľmi dôvodom na kúpenie tandemového, alebo iného veľkého ťažkého a horšie ovládateľného (z dôvodu veľkého nákladu) kočíka. Nehovoriac o tom, že to je celkom investícia, ale však to tak s bábätkom obvykle býva. Určite mi príde tvoje uvažovanie dobré - pridať stupienok na Baby Jogger City Premier znie ako jeden z naj plánov. Otázne je, či ti starší bude ochotný na ňom stáť - zváž to, a ak by aj bol určite by som na to prechodné obdobie využila túto možnosť, a neskôr už potom bez… Manipulácia s kočíkom, najmä kvôli miestu pre nohy, je potom tiež o čosi obtiažnejšia, s tým treba rátať. Super ale je, že keď zoskočí a pobehá si, ty skejt len vypneš smerom nahor a ideš s mono kočíkom.

Baby Jogger City Select Lux s lavičkou je ďalším super nápadom, ak si si istá, že by teda starší syn kočíkovanie naozaj potreboval a nechcel sa ho vzdať. Treba tu rátať s menej priestranným hlavným sedadlom (do budúcna), ale naopak lavička pre staršieho ho odnesie v podstate kedykoľvek, aj o rok-dva. To je v podstate jediná iná voľba, ktorú by som mimo skejtíka ja osobne urobila.

Takže moja rada by bola nasledovná - skúsila by som najprv ten skejt. Kľudne bazárový Lascal alebo Bumprider, keby si si nebola istá - nech nie si škodná, ak by ste nevyužili. A ak sa neujme, alebo už (vopred) vidíš, že starší proste kočík ešte potrebuje, City Select Lux.