Je športiak Petite&Mars Street fajn?

Zodpovedané
30. júl 2019

Ahoj,

čo hovoríš na športový kočík Petite&Mars Street? Kedže kvalitné kočíky, čo som pozerala, stáli podstatne viac... Ale zas, ak by bol fajn, kúpila by som aj tento.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Petite&Mars je vo svojej kategórii nepríliš drahého, váhovo stredného a relatívne priestranného športového kočíka s neotočným sedením uchádzajúci. Tento typ využiješ najlepšie pri trošku staršom (rok+) dieťatku, ktoré potrebuje akceptovateľne pohodlný kočík, ale už občas z neho aj vyskočí a objavuje svet. Fajn je na ňom šikovné skladanie, meniteľné striešky i udávané vysoká nosnosť - mínusmi by sme nazvali napríklad fakt, že by mohol aj ľahší a tiež občasný chybný kus.

Petite&Mars Street

Ja by som pozrela aj na Nuna Tavo, ak chceš pohodlný kočík tohto typu. Alebo Baby Jogger City Mini GT2.

Nuna Tavo

Baby Jogger City Mini GT2

Z ľahších napríklad Oyster Zero.

Babystyle Oyster Zero

Prípadne by som si určila prioritu - cena, váha, terénnosť, skladnosť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli