Je Stokke Beat vhodný kočík na dovolenku?

Zodpovedané
25. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka pre 9-mesačné bábätko na dovolenku k moru. Ideme lietadlom do Španielska.

Od kočíka očakávam:

  • dlhú striešku,
  • polohovanie čo najviac do ľahu,
  • maximálna skladnosť a zloženie jednou rukou,
  • možnosť nosiť ho v ruke, resp. cez plece - na pláži cez piesok,
  • dobre vetranie,
  • aby dieťa z kočíka nevytriasli nerovnosti.

Aktuálne máme doma mohutný Stokke Trailz s penovými kolesami. Do terénu je ako stvorený v zmysle aj klasických rozbitých chodníkov. Milujem značku Stokke, a preto som sa pozerala po minimalistickejšej verzii.

Bude Stokke Beat vhodným kočíkom na dovolenku?

Ďakujem

Ahoj,

Stokke Beat nie je cestovný kočík a nemá rozmer príručnej batožiny do lietadla.

Rozumiem tvojej láske k značke Stokke. Táto značka však nemá v ponuke cestovný kočík.

Nedávno som vydala recenziu na cestovný kočík Easywalker Jackey. Spĺňa rozmer príručnej batožiny do lietadla. Ponúka úplný ľah. Strieška je dostatočných rozmerov a má veľmi dobré vetranie. Jeho odpruženie všetkých štyroch kolies z tvrdenej gumy ťa nesklame na žiadnom teréne. Pre podrobné informácie si prečítaj moju recenziu.

Podobným typom kočíka je Peg-Pérego Selfie, ktorý má o čosi menšie penové kolieska.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally