Je vanička Bugaboo Donkey 5 kompatibilná s kočíkom Bugaboo Donkey 3?

Zodpovedané
26. okt 2022

Ahoj,

kúpila som si používaný kočík Bugaboo Donkey 3. Bol súrodenecký, ale ja z neho potrebujem spraviť kočík pre dvojičky. Chýba mi jedna hlboká vanička, ktorú samozrejme nemôžem v čiernej farbe nájsť.

Bude na tento kočík pasovať vanička z Bugaboo Donkey 5?

Resp. aj z iného modelu.

Ďakujem

Ahoj,

podobná otázka bola nedávno v poradi zodpovedaná, tak Ti je sem pripnem:

Diely Bugaboo Donkey 5 sú kompatibilné s predchádzajúcim ročníkom kočíka Bugaboo Donkey 3. A platí to aj opačným spôsobom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally