Joolz Hub s Cocoon-om - nahradí hlboký kočík (pre decembrovča)? Váham Hub x Geo2...

Zodpovedané
21. okt 2019

Ahoj,

ja sa chcem opýtať, či nahradí Joolz Hub s Cocoonom a s novorodeneckou vložkou hlboký kočík? Mimino čakám na december a neviem sa rozhodnúť, či kúpit Hub, alebo Geo2.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

strašne tu záleží od tvojho lifestyle-u. Ťažko je povedať, ten je lepší.

Joolz Hub so super jazdnými vlastnosťami je kompaktný malý model. Aj pre decembrovča sa ja osobne absolútne nebránim Coccobnu + nánožníku. Naopak, vrstvenie, vhodné obliekanie mi prídu ako dostatočne ochraňujúce a dokonca by som povedala aj - zdravé (nebáť sa). Dieťa však leží, je zababušené - vanička nejak nechýba.

Výhodou je tu aj, že ju nemusíš potom po dopoužívaní náročne skladovať. Super je na kočíku aj jeho celková šikovnosť, ľahké šup sem, šup tam do auta, nenamáhanie sa s nijakým hebedom. Za mňa top - pre mestskú mamičku, pre niekoho, kto často jazdí autom, pre drobnejšie osoby, pre ľudí v meste a pohybe.

Joolz Hub

Joolz Geo 2 naopak je veľký a ťažký - full-size kočík s plnohodnotnou, veľmi dobrou vaničkou, robustnou konštrukciou (tiež so super jazdnými vlastnosťami), korýtkovým typom sedadla (pohodlné, aj keď niektorým sa zdá plytšie) a možnosťou tandemu pre dve deti. Tu rátaj s nejakou tou silou vynaloženou na nakladanie, ako aj celkovo väčším priestorom zabratým na uskladnenie. Geo 2 sa mi tak hodí do častých výletov do prírody, pre rodinu s veľkým kufrom, extra vysokých rodičov - alebo otecka vyžadujúceho “poriadny” kočík. Tam bude absolútne patriť. Ale aj tam, dovolím si tvrdiť, okolo roku a pol - dvoch prejdete na niečo malé, ľahké.

Joolz Geo2

Pozri na svoj život a ako ho plánuješ tráviť aj s bábom. Podľa toho budeš vedieť, čo sa ti do neho hodí viac.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli