Junama Diamond 2018, aké sú plusy a mínusy?

Zodpovedané
8. feb 2019

Dobrý večer,

ďakujem Vám za predchádzajucu odpoveď. No ešte ma zaujal jeden model kocika, konlretne Junama Diamond 2018. Ak s ním máte nejaké skúsenosti - plusy i minusy, pomohlo by 🙂

Vopred ďakujem za rady.

Ahoj,

Junama Diamond patriacu pod poľského giganta Tako/ Junama možno charakterizovať ako kočík typický pre tieto značky, obohatený o prémiové dizajnové prvky reliéfu spodnej časti vaničky, lesklých detailov a výraznej farebnosti. Všeobecne sa dá povedať, že u tohto kočíka, ako aj ďalších modelov týchto značiek oceníš priestrannú hlbokú vaničku na začiatok, ako aj terénne vlastnosti dobrého odpruženia, robustnej konštrukcie, ovládateľnosti a kolies s pneumatikami.

Ak by som mala na kočíku podčiarknuť nevýhody, s ktorými musíš rátať, je to v prvom rade robustnosť (aj po zložení) a vysoká váha (okolo 15 kg). Ak budeš kočík voziť častejšie v aute, toto sa stane väčšou otravou, než s čím by si rátala. Mne osobne nevyhovuje ani prevedenie športovej časti, ktorá si myslím že by mohla byť priestrannejšía a jej strieška by sa hodila riadne zväčšiť (v ľahu je to naozaj slabé). Nie som ani veľkým zástancom tohto typu nákupného košíka. Ak sú toto ale veci, ktoré pre teba nie sú tak podstatné, za tú cenu to nie je zlý výber. Je možné, že pre toto Diamond neskôr vymeníš za nejaký ľahší športiak alebo golfky. Čo tiež odporúčam je zakúpiť lepšie vajíčko - autosedačku, než ich vlastnej značky.

Junama Diamond

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli