Junama Diamond S Line - Cybex Priam. Rozdiely, výhody, nevýhody? Mením Junamu za Cybex a nie som si istá...

Zodpovedané
4. aug 2020

Vieš mi prosim povedať rozdiel medzi Junama Diamond S Line a Cybex Priam ? 🙂 Výhody a nevýhody? Junamu som mala, predala a chcem kúpiť Cybex. Mám skoro 10mesačné bábo a druhé čakám. Tak vôbec neviem?

Ahoj,

Junama Diamond S Line je jednoznačne nižší, “lacnejší”, “horší” kočík ako Cybex Priam. Aspoň teda čo sa veľkosti a váhy (a aj kvality týka), takže čo sa štýlu a manipulácie týka, určite to bude veľký upgrade. Výhodou je okrem vyššej kvality a prepracovanosti materiálov aj kompaktnejšie zloženie, vanička s výhľadom, dlhší a praktickejší športový sedák, s ktorým sa dá aj poskladať, a aj predajnosť po dopoužívaní je jednoznačne dobrý faktor. Nevýhodou bude jednoznačne tvrdšia jazda a menej terénne najmä predné kolesá, celkovo mestskejší kočík.

Každopádne, ak denne nezdolávaš ťažší terén, za mňa na to ideš dobre a posúvaš sa jednoznačne k lepšiemu modelu.

Junama Diamond S Line

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli