Kde kúpim náhradné kolieska na Hauck Rapid 4 Shop Drive?

Zodpovedané
16. nov 2022

Ahoj,

mám kočík Hauck Rapid 4 Shop Drive.

Kde kúpim náhradné kolieska?

Ďakujem

Ahoj,

Hauck Rapid 4 je cenovo dostupný kočík, ktorý je určený do mesta. Jeho výrobca nemá v ponuke možnosť zakúpenia setu náhradných penových kolies.

Skús mu však napísať e-mail na adresu centra pomoci, ktorú ma uverejnenú na svojej web stránke. Možno Ti bude vedieť náhradné kolesá zaslať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally