Kde kúpim nové kolesá na kočík Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
3. jan 2024

Ahoj,

mám kočík Petite&Mars Royal.

Kde zoženiem nové kolesá na tento model?

Mám gumové a tie už dlho nevydržia.

Ďakujem

Ahoj,

samostatne sa nové kolesá na kočík Petite&Mars Royal nepredávajú.

Skús však osloviť autorizovaných predajcov tohto kočíka. Pozeraj takých, ktorí však zároveň ponúkajú aj servis. Je možné, že Ti budú vedieť náhradné kolesá na opravu kočíka objednať.

Alebo napíš priamo výrobcovi kočíka dotaz na jeho domovskej stránke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally