Kde kúpim striešku a košík na kočík Britax Go Big?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

nikde som nenašla na internete, či je možné dokúpiť striešku a košík na Britax Go Big. Sú už dosť ošúchané a vyblednuté, lebo bol maximálne používaný pri dcére. Je perfektný, nechcem sa ho vzdať.

Je potrebné kúpiť celý nový podvozok?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ to nie je možné. Tým, že je výroba ukončená, tak sa nedajú objednať ani ako náhradný diel.

Skúsila by som osloviť šikovnú krajčírku, či by nešla ušiť nová strieška po vzore starej. Alebo ma napadá striešku jednoducho prefarbiť.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia