Kde sa dá objednať nové madlo na Neonato Puro?

Zodpovedané
30. aug 2023

Ahoj,

potrebujem nové madlo (na rúčku) na kočík Neonato Puro, nakoľko staré nám popraskalo. Najlepšie by bolo aj priamo s výmenou.

Kde sa dá objednať?

Ďakujem

Ahoj,

ku kočíku Neonato Puro sa nedá samostatne kúpiť náhradná rodičovská rukoväť.

Dá sa prekryť univerzálnymi návlekmi, alebo kontaktuj niektorého z predajcov náhradných dielov na Puro a skús dopytovať rukoväť ako náhradný diel. Možno budeš mať šťastie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally