Kde zohnať náhradný diel - originál striešku na Quinny Zapp Flex Plus? Ktorý shop je dovozcom Quinny?

Zodpovedané
19. aug 2020

Ahoj,

kúpila som z bazárika kočík Quinny Zapp Flex Plus Rachel Zoe. Kočík je veľmi zachovalý, akurát na strieške vidieť používanie (drobné nevyprateľné fliačiky + ošúchanie v mieste skladania). Dá sa zohnať originál nová strieška? Je nejaký výhradný Quinny dovozca na SK? Ja som nič neobjavila, tak budem vďačná za každú radu 😊

Ahoj,

na značku Quinny sa špecializuje predajňa kociky.sk, takže ťa jednoznačne odkážem na nich. Myslím si, že ak sa to dá, budú ti vedieť pomôcť a striešku (aj keď neviem, či akurát tú limitovanú) ti budú vedieť zabezpečiť.. Odporúčam si tam čo najskôr zavolať a informovať sa o možnostiach.

Mimo toho by som potom hľadala na zahraničných portáloch typu eBay. Poobzerať v rýchlosti bazárovú ponuku tiež nie je nápad na zahodenie. A jednou z možností je určite aj napísať priamo Quinny a popísať problém (mohli by sa cítiť blbo že ti vybledla strieška a poslať novú, za poplatok i možno bez, nikdy nevieš) - http://www.quinny.com/service/contact-us/. Tu ale bude treba angličtina.

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli