Kde zoženiem plášte na kočík Neonato Puro?

Zodpovedané
17. jún 2022

Ahoj,

hľadám náhradné plášte na kolesá ku kočíku Neonato Puro Urban. Našla som jednu českú stránku, ale všetky boli vypredané.

Kde ich zoženiem?

Ďakujem

Ahoj,

skúsila by som kontaktovať oficiálneho distribútora/servis, určite nebude problém ich objednať.

Prípadne odporúčam zájsť aj do cykloservisu, pokiaľ netrváš na originálnych kolesách. Je to navyše rýchlejšie a lacnejšie.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia