Kočiar na letnú dovolenku vhodný aj do lietadla?

Zodpovedané
29. jan 2019

Ahojte,

viete mi poradiť nejakú značku, poprípade typ na kočiar na letnú dovolenku? Hlavne nech sa rýchlo skladá do lietadla, nech je ľahký a nech je dobrá ochrana proti slnku.

Ďakujem

Ahoj,

ak si potrpíš aj na ochranu proti UV žiareniu, pozri na ultraskladné Cybex kočíky - Eezy S, Eezy S+ a Eezy S-Twist. Myslí však na to, že ochrana/neochrana, striešky kompaktných kočíkov nie sú obrovské a najviac ochrany na dovolenke aj tak bude pochádzať z krémov.

Cybex Eezy S

Cybex Eezy S+

Cybex Eezy S-Twist

Zaujímavou novinkou je aj nižší CBX Etu, ktorý ťa poteší aj svojou nízkou cenou.

CBX Etu

Ďalšími na zváženie sú Joie Pact, Oyster Atom, Cosatto Woosh či Mountain Buggy Nano.

Joie Pact

Babystyle Oyster Atom

Cosatto Woosh

Mountain Buggy Nano V2

Mojou osobnou voľbou by bol dizajnovo špecifický, ale kvalitný a funkčný GB Qbit+.

GB Qbit+ All-Terrain

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli