Kočík na doma na spanie

Zodpovedané
25. mar 2019

Ahoj Eli!

Obraciam sa na teba, lebo vždy si mi super poradila. Hľadám kočík pre syna (14 mesiacov, 13kg) na doma na spanie, nechce mi cez deň inde spať. ☹
Kočík by mal mať veľkú ložnu plochu a nemusí byť nový - stačí mi aj nejaký starší typ kočíka. Hľadám, ale neviem sa z toho vysomáriť.

Ďakujem veľmi pekne za každú radu,
I.

Ahoj,

ak je to len na doma, skladnosť a váhu asi veľmi riešiť nebudeš.

Čo tak niečo ako Bebetto Nico, Cam Cortina, resp. starší Cam Dinamico.

Bebetto Nico

Cam Cortina X3 Tris Evolution

Cam Dinamico

Zaujímavou bazárovou možnosťou by mohol byť aj Jané Slalom alebo Peg-Pérego GT3, prípadne pozri, či nenájdeš aj nejaký používaný Emmaljunga.

Jané Slalom Pro

Peg-Pérego GT3

Emmaljunga NXT30

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli