Kočík pre dvojičky - štýlový ako môj vysnívaný Seed Papilio

Zodpovedané
6. apr 2020

Ahoj,

odkedy sme plánovali dieťa som mala vybraný kočík Seed Papilio. Pre mňa je úžasný a chcem ho veľmi veľmi. No zistili sme, že čakáme dvojičky. Toto je môj vysnívaný kočík a teraz neviem čo ďalej. Prosím ťa aký kočík pre dvojičky je najlepší a štýlový ako Seed Papilio?

Ďakujem.

Ahoj,

až tak veľmi ťa nepoteším. Taký špecifický, jazdne neskutočný a luxusne iný kočík akým je Seed Papilio v dvojičkovej verzii veľmi nenájdeš.

Seed Papilio

Ako útechu ti však poskytnem Bugaboo Donkey - práve vychádza najnovšia trojka, čo je ozaj pán kočík, čo sa dvojičkovských modelov týka. Áno, bude to iné, ale tento potom aj ozaj dobre predáš, a aj využiješ naplno.

Fakt za mňa top, takže určite by som šla do neho s tým, že by som sa, čo sa štýlu týka, vyhrala s farebnými kombináciami a doplnkami. Verím, že budeš spokojná.

Bugaboo Donkey 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli