Kočík s priestrannou vaničkou, najmä na dĺžku? Veľký košík a dobrá manipulácia plusom.

Zodpovedané
25. jún 2019

Ahoj Eli 🙂

Moje dieťa sa sice už narodilo veľké, no rastie raketovou rýchlosťou a my máme pre neho Mutsy Igo, z ktorého asi o chvíľu vyrastie 😃 Chlapček ma 2 mesiace, pár mesiacov ešte poleží vo vanicke a preto ťa prosím o nejaké priestranné esá v rukáve. Najpodstatnejšie je veľká vanička na dĺžku, veľký košík na nákupy bonus a jednoduchá manipulácia a skladanie kočíka čerešnička na torte 🙂 Športová časť nie je nutná, no môže byť.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

mne prvý napadol ABC Design Salsa 4 - ako dobrá kombinácia relatívne dobrej váhy, ok skladnosti, mäkkého odpruženia a vaničky, ktorá je ozaj priestranná (plus strieška na nej, i na športiaku, je fakt XXL).

Kočík je wooow a manipulácia mne osobne prišla ozaj jednoduchá. Takže za mňa, toto by mohlo byť ono. Predáva sa však len v dvojkombinácii, čiže športiak k nemu bude (a neboj, nie je zlý).

ABC Design Salsa 4

Veľkú vaničku nájdeš aj u kočíkov značky Cam - Dinamico Up odporučím zakúpiť len podvozok a vaničku. Športiak nie každému vyhovie. Alebo potom možno aj napríklad model Techno.

Cam Dinamico Up

Cam Techno

Z takých lacnejších, ale zároveň nie priťažkých kočíkov by som zasa navrhla Kinderkraft Prime 2019 najmä pre prípad, že by si kočík chcela len dočasnejšie.

Kinderkraft Prime 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli