Kočík Sirocco - skúsenosti?

Zodpovedané
28. jan 2019

Ahoj,

zaujimalo by ma ci nachodou nemås skusenosti s kocikom Sirocco?

Dakujem za odpoved.

Ahoj,

Značka Sirocco má v portfóliu viacero modelov, ale ty asi myslíš najpopulárnejšie Quattro a Trio. Ako, je to kompromis dizajnu, kvality a dobrej ceny. Nezaplatíš veľa, výkonnostne kočík poslúži v rámci bežných mestských vychádzok, ale nečakaj zázraky ani dizajnové nadšenie. Kočík tohto typu je predovšetkým prakticky zameraný, vhodný najmä pre väčšie dieťa a skôr do väčšieho než menšieho kufra auta.

Sirocco Quattro Premium

Sirocco Trio Premium

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli