Kombinovaný kočík Bébécar Ip-Op + mesto, ale aj koľajnice, mačacie hlavy... Názor?

Zodpovedané
9. jún 2020

Ahoj,

rada by som sa opytala na tvoj nazor ohladom kombinovaneho kocika Bebecar. Je to velmi malo rozsirena znacka, co sa mi lubi, no nie su na neho velmi dostupne recenzie. Myslis, ze by mohol byt dobrou volbou do mesta? Na vylety mame trojkolku od Britaxu po prvom babu, no hladame radsej 4 kolesovy, kedze mi 3kolka v meste nevyhovuje. Nechcem ale vyslovene cisto mestsky kocik, lebo treba prekonavat kolajnice, macacie hlavy atd, ...

Ahoj,

Bébécar Ip-Op je pekný kvalitný kočík. Značka Bébécar je v UK v skutočnosti dosť obľúbená, sranda. Tam by si ich aj pár stretla, aj keď tu je to skôr úplne neznámy kočík i značka.

Bébécar Ip-Op (XL)

K vlastnostiam - konštrukcia je pevná, ale aj napriek nastaviteľnému odpruženiu je to skôr tvrdý kočík. Na mačacích hlavách ho BUDEŠ cítiť, rovnako ako aj na koľajniciach to nebude vyslovene pohodlné. Ako nižší, tvrdší, hoc pekný a kvalitný model bude pohodlný na mestských chodníkoch, no nie mäkký na nerovnostiach.

Celkovo, najmä ak si nižšia a luxusný feel je to, na čom záleží, ti ho môžem odporučiť. Rátaj ale, že nie je nie.en najmäkší, ale ani najmenší po zložení. Ako taká luxusnejšia stredná trieda je fajn, najmä ak ti štýlovo imponuje.

U nás podobné typovo/funkčne sú asi najmä Inglesiny - Aptica XT by ťa z pohľadu mačacích hláv a spol. tiež mohol zaujať.

Inglesina Aptica XT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli