Kombinovaný kočík Joolz Hub pre dva a polmesačnú do zimy a na dedinu - bude stačiť?

Zodpovedané
17. dec 2019

Ahoj Eli,

rada by som sa spýtala na Joolz Hub. Máme teraz Royal Jewel, no pokazil sa zips na strieške na vaničke a nejak som na ten kočík zanevrela, a keďže som našla v akcii Joolz Hub aj s vaničkou, mám par otázok, keďže sa mi veľmi páči.

Naša malá ma dva a pol mesiaca, čiže ešte dosť dlho, čo sa týka zimy, bude vo vaničke. Zaujíma ma, či je vanička dosť veľká na fusak a malú? Ďalej by ma zaujímalo, keďže bývame na dedine a nie vždy je ten terén ideálny, či by to ten kočík zvládol - keďže všade sa píše, že je to mestský kočík..? Tiež ešte ohľadom vaničky, nie je moc tenká a neprefúkne v zime?

Ďakujem a prajem pekný deň 🙂

Ahoj,

čo sa týka výmeny tvojej kombinácie za Joolz Hub, určite budeš spokojná ako s vyššou kvalitou, ovládateľnosťou, dizajnom, váhou. Je to šikovný, aj keď teda najmä mestský kočík. Napriek tomu má kolesá kvalitné a širšie, preto nejaké tie nerovnosti nebudú problémom. Ale ak by ste mali že fakt zlý terén, vtedy by som ho skôr neodporučila - je to predsa len menší kočík.

Joolz Hub

Čo sa vaničky týka, je úplne ok. O prefúknutí by som sa ja osobne nebavila, je to hlúposť. Veď v zime dieťatko aj tak bude aj vo fusaku. Jednoznačne ten postačí a materiály sú kvalitné tiež, ochránia dostatočne. Plus aj jej veľkosť je úplne v poriadku. Nemám s vaničkou problém.

A ak ťa môžem poprosiť na Royal Jewel recenziu - tvoja skúsenosť jednoznačne pomôže ďalším maminkám, čo tento model zvažujú.

Royal Jewel

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli