Kombinovaný kočík pre druhé dieťa, čo nebude treba po pol roku meniť - do 1000 eur v trojkombinácii

Zodpovedané
12. nov 2020

Zvažujeme kúpu kočíka pre už druhého potomka. Potrebujem ho s dieťaťom a so mnou zmestiť do výťahu, čiže šírka do 60 cm. Vanička nemusí byť extra veľká, ideme do leta. Chcem ale velikú striešku na športovej časti a ideálne otočnú v oboch smeroch. Pokiaľ možno nafukovacie kolieska, alebo aby sa dali aspoň dokúpiť (nie ku každej značke sa dajú zohnať). Zvažujeme Britax Smile lll - chceme niečo, čo by sme nemuseli po pol roku meniť za športový. Určite nie žiadna poľská značka, radšej si priplatím. Je niečo zaujímavé na trhu? Už som ich pozrela toľko, že som z toho jeleň. Všetky začínajú vyzerať rovnako.

Cena: do 1000€ (ideálne už v 3-kombinácii).

Prosím pomoc. Ďakujem

Ahoj,

ja osobne považujem Britax Go Big omnoho podarenejší čo sa priestoru, striešky, vaničky, ale hlavne kolies a celkového odpruženia a pocitu z jazdy.

Britax Go Big2

Samotný Smile 3 je fajn, ale podobne neskladný a aj podobne drahý.

Britax Smile III

Ak nemáš nejakú neskutočnú výhradu proti Go Big-u - štýl je najmenej, jazdne aj prakticky to bude obrovské plus, tak choď radšej do Go Big. Viem, 61,5 cm - ale ak ho do výťahu narveš, bude to o toooľko lepšie.

Okrem toho spomeniem ešte Gesslein FX4 Classic. To je super možnosť aj čo sa športovej časti týka, aj z pohľadu peknej váhy a skladnosti na typ. Nemá nafukovačky, ale kolesá má kvalitné aj s nejakým tým odpružením. Plus super cena v trojkombinácii aj s kvalitnou autosedačkou so základňou.

Gesslein FX4 Classic

Posledné, čo spomeniem, ak by korýtko nevadilo, je super cena za Teutonia Trio. Tiež gumené, ale naozaj kvalitné schopné kolesá aj celý podvozok (plus je tam aj fajn priestor).

Teutonia Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli