Kombinovaný kočík pre marcové bábätko, odpružený, nie nafukovačky, vyšší manžel - na cene nezáleží

Zodpovedané
1. okt 2020

Ahoj.

Potrebovala by som poradiť pri výbere kočíka pre naše prvorodené.

Naše preferencie sú:

  • aby mal nejakým spôsobom nastaviteľnú výšku, keďže manžel je vyšší
  • nafukovacie kolesá určite nechceme
  • chceme, aby bol aspoň trošku odpružený
  • kočíkať budeme prevažne v meste a na dedine po asfaltke
  • na cene nezáleží, ale určite by to mala byť aspoň dvojkombinácia s tým, aby bola športová časť využiteľná aj potom v zime

Ďakujeme za rady.

Ahoj,

ak nemáš cenový limit a nespomínaš skladnosť, ani typ sedadla, je toho asi viac. Ja osobne by som v prvom rade riešila asi Gesslein FX4 Life (korýtko) či FX4 Classic. Okrem super váhy a kvalitnej značky je v ňom aj dizajn, kolesá bez pneumatík, ako aj nastavovanie výšky nadstávb.

Gesslein FX4 Life

Gesslein FX4 Classic

Ja by som uvažovala aj o vyšších kočíkoch od Stokke. Ak by si tú cenu a skladnosť fakt neriešila - konkrétne asi Trailz Classic.

Stokke Trailz Classic

A za mňa je úplne vhodnou voľbou aj Bugaboo Fox, prípadne Nuna Mixx Next.

Bugaboo Fox 2

Nuna Mixx Next

Z lacnejších by som pozerala najmä na Joie Versatrax. Podľa mňa to, čo si želáš, spĺňa.

Joie Versatrax

Ďalší, dokonca s nastavovaním výšky sedáku a vaničky na konštrukcii by za zváženie stál aj Lionelo Mari.

Lionelo Mari

A pre vyšších bude vhodný aj ABC Design Salsa.

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli